Workshop laboratorija

Penktadienis
12:00 Sapnų gaudyklės
13:30 Paskaita apie vanojimą Tomas Marcinkevičius
14:00 Putalo šniūrai - pakabukų darymas
15:00 Japoniško žongliravimo žaislo Kendama mokymai
16:00 Body Art
17:00 Būrimas TARO kortomis ir astrologija Lidija Skirmantienė
18:00 Friendship Bracelets
19:00 Veido dažymas su šviečiančiais dažais
21:00 pabaiga
Šeštadienis
12:00 Putalo šniūrai - pakabukų darymas
13:00 Chiromantija - skaitymas iš delno linijų Edgaras Tkačenka
14:00 Gėlių lankeliai
15:00 Point of You
16:00 Paskaita apie ateivius Lukas Devita
17:00 Astrologija Lilija Banaitiene
18:00 Sapnų gaudyklės
19:00 Veido dažymas su šviečiančiais dažais
21:00 pabaiga

Astrologija

Lilija Banaitiene

Jau keletą metu važiuoju skaityti astrologijos paskaitų ir teikiu konsultacijas visiems norintiems TUNDRA festivalio dalyviams.

Rankų darbo papuošalai

Dovilė Ivaškaitė

Moon Bloom palapinėje rasite nuostabius rankų darbo papuošalus iš natūralių akmenų, odos, vario ir žalvario. Tokie nuostabūs šamaniški atributai, kaip plunksnos ir kristalai, lydės Jus nuostabioje TUNDRA kelionėje. Mielai kviečiamiame apsilankyti ir pabendrauti apie gydomąją akmenų galią. Laukiame Jūsų!

Pirtis ir baidarės

Tomas Marcinkevičius

Smagiam laiko praleidimui ir atsipalaidavimui pasiūlysime mobilią versiją lietuviškos pirties. Po audringos nakties pirtis padeda greičiau atgauti jėgas, atpalaiduoja kūną ir pakelia nuotaiką. Taip pat laukia paskaita apie vantų naudojimą ir jų naudą. O norinčius pasportuoti, kviesime pasiplaukioti su baidarėmis. Gera savijauta garantuota!

Burbulinis futbolas

Laurynas Alekna

BURBULINIS FUTBOLAS – pramoga Jums ir Jūsų draugams! Tai vienas geriausių būdų linksmai ir aktyviai praleisti laisvalaikį bei išbandyti vienas kitą šiek tiek ekstremalesnio futbolo aikštelėje. Šio žaidimo tikslas – įmušti įvarti į priešininkų vartus. Tam nereikia didelio fizinio pasiruošimo ar gilių įgūdžių sporte! GRIAUK, VERSK, STUMK – daryk viską, kad laimėtum, nes čia TAISYKLIŲ IR SKAUSMO NĖRA. Burbulinis kostiumas suteikia visapusišką apsaugą, todėl žaisti gali įvairaus amžiaus vyrai, moterys ir vaikai. Iš pažiūros skaudus griūvimas tampa didžiule juoko doze.

Prekyba žiedais ir auskarais

Aura Jakštė

Prekyba rankų darbo žiedais ir auskarais.

Koučingo įrankis „Points of You“

Gedas ir Geda Jonaičiai

Points of You yra koučingo įrankis, kurį sukūrė patyrusi psichologų ir koučingo trenerių komanda. Tai yra profesionali ir tarptautiniu mastu pripažinta saviugdos priemonė, kurią išbandė daugiau nei milijonas žmonių visame pasaulyje. Points of You pristatymo metu žiūrovai taps dalyviais ir žaidėjais. Tačiau čia nėra laimėjusių ar pralaimėjusių. O gal tiksliau būtų sakyti, kad laimėję lieka visi. Iškelsime klausimą, problemą arba tiesiog idėją ir atversime kortą. Ją tyrinėdami ir bendraudami atrasime naujas įžvalgas Jūsų situacijai, progas ir galimybes ten, kur jų nesitikėjote, naujus požiūrio kampus į tai, kas iki šiol nejudinamas gulėjo minčių lentynose. Kviečiame atversti savo kortą visus ieškančius, svajojančius ir nebijančius atrasti. Juk blogiausia kas gali nutikti – tapsite geresni nei buvote vakar.

Putalo Šniūrai

Gintarė Šimkevičiūtė

Kiekvienas nori būti ryškus ir pastebimas, o tokiu tapti Tundros festivalyje Tau padės Putalo Šniūrai. Pasitelkę savo fantaziją galėsite susikurti patį nerealiausią ir išskirtiniausią pakabuką. O tie, kurie nenorės savo rankų apsunkinti pynimu, pasiūlysime įsigyti vienetinių Putalo Šniūrai aksesuarų.

Apranga „nėr Litų“

Giedrė Svaldenytė

Gaminame džemperius ir marškinėlius nėr Litų. Tarp jaunimo jie itin populiarūs!

SprayWay Art

Darius

SprayWay Art komanda dalinsis įvairia purškimo technika su festivalio dalyviais. Laukia įvairios instaliacijos ir puikus laikas su SprayWay!

Foto Stendai - nuotraukos kitaip

Artūras Martinkus

Esame firminių drabužių išparduotuvė www.2befashion.lt – jauniems ir stilingiems. Festivalio metu turėsime tris smagius foto stendus prie kurių dalyviai bus kviečiami įsiamžinti ir turėti linksmą prisiminimą.

Performancas „Reivo tėvai“

Reivo tėvai – tai meninis performansas, gvildenantis pagrindinę temą: kaip tikrovė priklauso nuo individo perspektyvos kampo ir kaip tam tikri performatyvūs veiksmai aplinkoje gali pakeisti individo suvokimą.

Shaprim

Marija Narkauskaitė

Mes esam rankdarbių dirbtuvės Shaprim, piešime ant kūno chna tattoo, mokinsime pinti sapnų gaudykles, draugystės apyrankes, gaminti įvairius papuošalus, gėles į plaukus, dekoruosim drabužius pinsim kasytes į plaukus. Be to, pas mus rasite linksmą kompanija, gerą nuotaiką ir stalo žaidimų! :)
P.S. prieš naktines linksmybes dažysim veidus su šviečiančiais dažais!

Solaris19

Ramunė Stasiūnaitė

Grįžome iš kelionės po Meksiką ir Gvatemalą ir atvėžėme šiek tiek „šmutkių„. Taip pat turime savo rankdarbių iš siūlų, akmenų, kriauklių iš Ramiojo vandenyno! Tai yra one-time „shipmentas“ su ribotu skaičiumi drabužių, papuošaliukų, paipų, pizdabolų, hamakų ir tašyčių.

Laikinos tatuiruotės

Mindaugas Fetingas

Laikinos tattoo kaip ir kiekvienamet „raunasi" į TUNDRA!

Devito paskaitos

Lukas Devita

Senovės ateiviai, XXI amžiaus ufologija, kosminė sąmonė ir sapniškoji tikrovė... Devito paskaitos metu bus aptariama: ateivių apsilankymo senovėje hipotezės, ufologija kaip studijų sritis iš esmės ir jos ryšys su pažangių technologijų įslaptinimu, su ufologija dažnai susietas žmogaus sąmonės paslaptys ir tikrovės suvokimo mechanika, pasaulio iliuziškumo samprata ir t.t.

Gurhawk telefono dėklai

Gailė

Prekyba populiarių modelių telefonų (iPhone4/4s/5/5s, Samsung Galaxy s2/s3/s4) dėklais su rankomis pieštais piešiniais.

Chiromantija

Edgaras Tkačenka

Chiromantija – tai skaitymas iš delno. Chiromantijos specialistas Edgaras atsakys į klausimus apie Jus ir Jūsų gyvenimą bei papasakos apie psichodelinius pseudomokslus.

Astrologija ir būrimas Taro kortomis

Lidija Skirmantienė

Ketverius metus iš eilės TUNDROJE dalyvaujantis kolektyvas niekada nepalieka abejingų. Profesionali astrologė Lilija sudarys asmeninį horoskopą, padės pasirinkti svarbių įvykių datas, o tarologė Lidija papasakos Jūsų ateitį, sufleruojamą Taro kortų arba perskaitys ją iš delno.

Festivaliniai gėlių lankeliai

NERINGA ADOMAVICIUTE

Puikūs vasaros festivalio aksesuarai merginoms. Dalyviai bus supažindinami su darbui reikalingais įrankiais, priemonėmis, technika ir kvies susikurti savo festivalinį gėlių lankelį.

Juchnos Pynutės

Tomas Juknevičius

Juchnos Pynutės – tai jauno vaikinuko sukurtos kokybiškos, gražios bei įdomios apyrankės. Autorius pamokins, kaip šias apyrankes pasidaryti pačiam, pasiūlys įvairių pynimo idėjų ar, laikydamas tavo rankas, nupins apyrankę specialiai Tau!

Bongai.lt

Prekiaus rūkymo įrankiais. Kurs vandens pypkių laisvalaikio zoną. Čia taip pat galėsite pailsėti ir atsikvėti po festivalinio šėlsmo!

FABRIKAS FRIŽŪRAS

Sandra

Sandra ir jos komanda jau antrus metus iš eilės TUNDROJE kirps ir darys jums šukuosenas. Kviečiame atsinaujinti festivalio metu!

Krautuvėlė, masažai ir Henna

Eglė Ulozevičiūtė

Turėsim drabužių ir aksesuarų parduotuvėlę: indiški, nepalietiški daiktai, papuošalai, smilkalai. Šių metų naujiena – Henna piešiniai ant kūno, naktį šviečiantys piešiniai.

Vaikščiojimas lynu

Šiais metais festivalis pateiks neįtikėtinų siurprizų! Vienas iš jų – padaryti tai, kas atrodo neįmanoma. Ar kada nors vaikščiojai virš vandens? Šį iššūkį priima Slackline komanda. Patirk naujus iššūkius ir prisimink geriausius įspūdžius!

Skraidyklės - Dronai

Aleksejus

Festivalio geriausias akimirkas įamžins skraidantys dronai.

Ugnies ratas

„Altaja Fire“ ir „Ugnies ratas“

„Altaja Fire“ ir „Ugnies Ratas“ jau antrus metus iš eilės TUNDROJE jungiasi kartu ir vakarais stebins žiūrovus savo ugnies pasirodymais, rengs „FIRE ZONE“, kurios metu galėsite stebėti profesonalių fakyrų performansus. Dienos metu galėlsite mokytis įvairiausių triukų bei žongliravimo įgūdžių.

Dieninis / Naktinis tinklinis

Tinklinis – smagus, suburiantis draugus į vieną grupę, žaidimas. Kamuolį gausite. Svarbiausia, nepamiršti geros nuotaikos!

Badmintonas

Badmintono pramogą, įrangos nuomą rasite Info centre.

Futbolas

Festivalio vietoje, kaip ir kiekvienais metais, galėsite užsiimti populiariausia pasaulyje sporto šaka nemokamai. Vyks turnyrai, kurių metu tavo komanda galės laimėti prizus. Įdegis bei gerai praleistas laikas – garantuoti!

Sapnų gaudyklės

Wild Spirit

Sukurk sapnų gaudyklę pats! Turėdami ją visada prisiminsite, jog visos svajonės panorėjus pildosi! Idėjomis ir pagalba dalinsis Wild Spirit komanda.