Apie festivalį

Prieš 13 trumpai ilgų metų reivo fėjų ir miško elfų sukurtas didžiausias Baltijos šalyse alternatyvios elektroninės muzikos festivalis TUNDRA, 2016 m. liepos naktinį dangų nušvies paskutinį kartą.

Tai bus galingas, liūdnas ir tuo pačiu laimingas atsisveikinimas su festivaliu, kuris įkvėpė ir stiprino tuos, kurie netelpa į rėmus, ieško ir neranda, eina tiesiai per aplinkui, kad iš gamtoje paskleistų elektroninės muzikos natų sukurtų sau ir šalia esantiems paslaptingą ir pozityvų TUNDROS pasaulį.

Šių metų festivalio šūkis „Let go“ (liet. paleisk, pasileisk) ir festivalio tematika „Happy End“ (liet. laiminga pabaiga) kviečia visus išgyventi dabarties žavesį. Tiems, kas bijo pokyčių baimės, galime pasakyti: „neliūdėk, kad kažkas baigiasi, svarbiausia, kad apskritai buvo!“. Neabejotinai tapsime nuostabia paskutinės TUNDROS istorijos dalimi, kurios liudininkais būsime mes – visi festivalio dalyviai.

Festivalis tradiciškai apjungs kone visus elektroninės muzikos žanrus ir pagrindinėse keturiose scenose džiugins techno, psychedelic, bass, ambient, drum’n’bass, minimal, electronic, full on, hi-tek, deep, dub, reggae, IDM, hard techno, house muzikos mėgėjus.

Mėgstantiems aktyvų poilsį gamtoje, ieškantiems naujų potyrių ir žinių, norintiems atgaivinti jėgas ir pasisemti energijos vakaro šokiams, TUNDRA pasiūlys didžiulį veiklų pasirinkimą – nuo atpalaiduojančių masažų, šamaniško apsivalymo ceremonijos pirtyje, jogos, meditacijos praktikų, paskaitų iki galimybės įsigyti festivaliams skirtos atributikos, aktyvių veiklų bei įvairių pramogų.

Išksirtinai paskutinė TUNDRA kvies visus į nepakartojamą būgnų ir ugnies šou, kur tapsime viena didele TUNDROS širdimi, kurios ritmingas plakimas ir begalinė meilė suvienys visus bendram tikslui – laimingai pabaigai.

Paskutinės TUNDROS paras skaičiuoti pradėsime birželio 30 d. pernai prisijaukintoje Varėnos Dainų slėnio saloje ir sustosime tik liepos 4 d.