Chill scena

Ketvirtadienis
15:00 Gayatree RU
19:00 Natasha Tsygankova & Silent Vision
21:00 Afrikos būgnai kviečiame visus, turinčius instrumentus, prisidėti prie išskirtinio pasirodymo! Gyvai
23:00 IS
00:30 Domas G Gyvai
01:30 Droop
03:00 Tissu CH
04:30 Saga
06:00 Andro
Penktadienis
08:00 Ersha
10:00 Noita
12:00 Infektion
14:00 Marius Gyvai
15:00 Kojosopa Gyvai
16:00 L8M8 Gyvai
18:00 Samuel Tange
20:00 Ranking
21:30 F Tree
23:00 LSAR
00:30 SHN
02:00 JON
03:30 IO UA
05:30 Echo Delta Gyvai
07:30 WAIS
Šeštadienis
09:00 Movita
10:30 Andrius Ramuva
12:30 Illius
14:30 Daheen AU Gyvai
16:00 Ilmajaam ET
17:00 S13
18:30 Lucas UK
19:30 Kaunas Zoo
21:30 Echoton DE
23:30 Girių Dvasios
00:30 Zenith
02:00 Ometo NL Gyvai
03:00 Dr. X-Ray
04:30 Omal
06:00 Auren
Sekmadienis
08:00 Mfung
10:00 Weeda
12:00 Re-horakhty
13:30 Gramas UK Gyvai
15:00 Prasoon
16:30 Trantic Dub Gyvai
18:30 Cilia
19:00 Dubstep Meditations
21:00 Neta
22:30 Happy end compilation by Tundra residents
00:00 Afterparty

iOHeadlinerGyvai

Mulen Records UA

Aleksandras yra „Mulen“ įrašų kampanijos bendrasavininkas. Nemažą muzikinę patirtį turintis vaikinas į sceną žengia pasivadinęs iO (Mulen). Nepaisant visiškai nekomercinio skambesio, iO susilaukė didelio dėmesio nuo pirmųjų projekto dienų dėl profesionalaus atlikimo bei originalumo. Nuošaly palikdamas tradicinį skambesį, iO kuria savitą deep house, kombinuodamas jazz‘o rifus, ramios tėkmės ritmus, sinkopės pliūpsnius į išskirtinį, tačiau sielos gelmėse gerai atpažįstamą groove.

TissuHeadlinerGyvai

Mörk / Lobster Theremin CH

Šveicarų kilmės atlikėjas Tissu „Mörk“ įrašų kampanijoje jau yra išleidęs pilną debiutinį EP „Lobster Thetramin“. Tissu skleidžia gilias, melodingas, šilto skambesio su žaismingais būgnais techno muzikos vibracijas.

EchotonHeadliner

31337 Records / Abandoned Audio DE

Telkdamiesi ties gilia elektronine muzika, aistrą vinilams ir priklausomybę elektroninei muzikai turintys broliai iš Berlyno 2007 m. įkūrė projektą, pavadinimu Echoton (garsas aidi toli toli). Echoton pasaulyje puikiai žinomi dėl organiško skambesio, kiek šiurkštoko crunchy minimal, deep techno ir eksperimentinės elektro-akustinės muzikos. Harmoningai papildydami vienas kitą, broliai be žodžių puikiai vienas kitą supranta.

DaheenHeadlinerGyvai

AU

Daheen muzika yra visa mus suptanti ir išjausta "The Symphony of Life" (gyvenimo simfonija).

Giriu DvasiosHeadlinerGyvai

Cold Tear Records LT

„Saulala Motula, užtekėk, užtekėk!“ – suks nakties tamsą link aušros Evaldas Azubauskas, kuris yra visiems gerai žinomas kaip Girių Dvasios nuo 2009 m. Jei žmonės būtų rašomi į nykstančių homo sapiens knygą, Žemaitijoje kilęs vaikinas neabejotinai pasižymėtų kaip puoselėjantis tautybę. Girių Dvasios primena senovės baltų kultūrą, išryškina išskirtinį Lietuvos gamtos žavesį, suteikdamas antgamtinės gyvybės dub techno, deep techno, electronic dub, ambient muzikos žanrų garsais. „Klausydamas sutartinių, kaip jos sukasi ratu, po truputį pats įsisupi į tą ratą ir pajunti, kad sukasi ne tik daina, ne tik dainos atlikėjai, ne tik tu, bet tuo pačiu ratu sukasi visa gamta, visa kas yra. Ir tu esi viso to dalis.“ – naująjį albumą apibūdina atlikėjas. Kartok kaip mantrą, tiesa paprasta – susitiksime TUNDROJE!

L8M8HeadlinerGyvai

Fss Recordings LT

L8M8 yra ambicingas perfekcionistas, kuris žino su kuo, kas ir kaip valgoma. Grodamas stiprius, „nešvarius“, aukštyn pakilėjančius beat’us, sutampančius su aukštomis atmosferinėmis vibracijomis, jis sukuria visą subtilių jausmų spektrą, kuris paliečia kiekvieno klausytojo širdį. Ne veltui dalinosi scena su tokiais atlikėjais kaip Eddie Amador, Phil Hartnoll (Orbital), James Lavelle (Unkle), John Digweed, Gus Gus, Quivver ir pan.

S13HeadlinerDj

LT

S13 arba Justinas Mikulksis yra muzikinio blogo „Secret Thirteen“ įkūrėjas, muzikos žurnalistas, kuris specializuojasi ties experimental, drone, ambient, abstract, techno, contemporary muzikos žanrais. Ne paslaptis, kad „Secret Thirteen“ puslapyje viešinamos įvairių atlikėjų įrašytos kompiliacijos ne kartą pakliuvo į „Resident Advisor“ rankas. S13 yra kelionė į aukštesnįjį lygį, kada sunykus slegiančiai materijai, išsilaisvina / gimsta tikroji esybė.

Echo DeltaHeadlinerGyvai

Cold Tear Records LT

Echo Delta – tai Edvardo ambient / deep / dub projektas, kuriame atsispindi jo subtilus vidinis pasaulis, emocijos ir idėjos. Echo Delta muzika tarytum „garsovaizdis“, kada girdima melodija ir ritmas turi potencijos nuspalvinti dangų. Atlikėjas įkvėpimą gauna iš gamtos grožio, nakties ir aušros ramybės, geros literatūros, tarpusavio santykių ir, žinoma, kitų atlikėjų kūrinių. Echo Delta ieško gilaus skambesio, kuris praplečia siaurą vidinę erdvę.

OmetoHeadlinerGyvai

NL

AurenHeadlinerGyvai

LT

Kaunas ZooHeadlinerGyvai

LT

Tai instinktyvaus džiazo ekskursijos projektas Kaunas Zoo, kuris įtraukia kiekvieną klausytojo muzikai imlų neuroną, todėl nepalieka abejingų jų grojamai muzikai.

Domas GGyvai

Forest Freaks LT

KojosopaGyvai

LT

GramasGyvai

Forest Freaks UK

Trantic DubGyvai

Moz7art LT

MariusGyvai

LT

LucasDj

TIP Records UK

GayatreeDj

Blue Hour Sounds RU

MovitaDj

Gaia Family LT

NoitaDj

Awaken System LT

„Visata apdovanojo mane dieviškais dažniais tam, kad Jūs išgirstumėte nuostabias psichodelines melodijas, – neslepia puikiai pažįstama Lietuvos reivo padangėje Karina, pasivadinusi Noita.

NetaDj

LT

DroopDj

Pelėda LT

Dub / Groove / Bass

Audrius RamuvaDj

LT

Jo muzika sufleruoja tamsiausioje naktyje pasklidusių techno, lėto ir sunkaus dubstep bei ambient garsų šokį.

JonDj

Black Wave LT

Gilių ir hipnotizuojančių emocijų iškrovą pajusite vos tik išgirsite pirmuosius Jon muzikos akordus. Jie kupini pajūrio dvelksmo!

ZenithDj

Pelėda LT

Dr. X-RayDj

LT

Samuel TangeDj

RankingDj

F TeeDj

LsarDj

Minimal.lt / Tarp Dviejų Aušrų LT

isDj

Swamp Tales LT

is gali išpildyti klausytojo pageidavimus nuo * dubtechno* iki trance ar eksperimentinės muzikos skambesio. is – tai mokėjimas gyventi ir mėgautis dabartimi, todėl miksuodamas kūrinius, atlikėjas stengiasi sukurti ypatingą atmosferą šokių aikštelėje. „Leiskis valdomas beat‘ų!“.

SagaDj

LT

Vienas vyriausių ir, neabejotinai, žymiausių Lietuvos elektroninės muzikos atlikėjų, muzikinių renginių organizatorius, „Strokes Temple“ vadas. Jau ilgą laiką formuodamas elektroninės muzikos kultūrą, pelnytai yra vadinamas Lietuvos reivo krikštatėviu. Jo set‘ai svyruoja nuo old school rave iki techno ir hardcore. Vaikinas gali groti juostomis, plokštelėmis, cdj, kontroleriu ir perkusija. Paskutinėje TUNDROJE žada atiduoti save visą: Jūsų laukia būgnų šou, dj set‘ai, energiją kaupiančios rytinės jogos praktikos...

SpycinDj

LT

ZiogDj

LT

IliusDj

LT

IlmajaamDj

ET

ErshaDj

LT

GlassssDj

LT

PrasoonDj

Rising sun LT

OmalDj

Twisted Reality LT/DK

mfungDj

Swamp Tales LT

InfektionDj

ARTS, Partyzanai LT

Silent VisionDj

New Era Movement LT

RehorakthyDj

Forest Freaks LT

Dubstep MeditationsDj

LT

Dubstep Meditations arba SKE arba Andrius plokšteles kolekcionuoja nuo 1997 m. Ilgą laiką grojęs kaulus laužantį ir neuronus tirpdantį drum 'n bass, 2006 m. susidomėjo dubstep stiliumi. Pastaruosius 3 metus aktyviai prisideda prie reiškinio, kad steppers ir dubstep muzika skamba šokių aikštelėse, radijo eteryje, o įdomūs ir nemokami kūriniai pasiekia jūs�� socialinį tinklapį. Nebijantis eksperimentuoti ir įvairius ritmus miksuojantis 13-osios TUNDROS gyventojus skraidins su gilia, meditacine dubstep programa.

Ignas MaldžiūnasDj

LT

Puikiai žinomas Lietuvoje fotografas Ignas Maldžiūnas realizuoja save ne tik fotografijose, bet ir muzikoje. Karts nuo karto surengia muzikinius Haute Couture vakarėlius. O TUNDRA festivaliui specialiai pravers savo fonotekos lobynus.

AndroDj

Pelėda LT

NeyDj

Tranceformers LT

WAISDjNauja

Herrn KleinDeco

DE

SunflowerDeco

Temple of Magic LT

Sun dustDeco

Tranceformers LT

Beatrice VarnaiteDeco

LT

ForestVj

Peleda LT