Psy scena

Ketvirtadienis
23:00 Aranyo Gyvai
00:00 Braindrop IN Gyvai
01:30 Atman
03:00 CTO gram UK Gyvai
04:00 Re-Horakhty Gyvai
05:00 IS
06:30 Terrapsy Gyvai
07:30 Manik
09:00 Spectral Cosmos
10:30
Penktadienis
20:00 Shatki EE
22:00 Daheen AU Gyvai
23:00 Xuranium FR Gyvai
00:00 Martian Arts GR Gyvai
01:00 Dohm Gyvai
02:00 Be Lietaus
03:30 Gotalien IT Gyvai
05:30 Mfung
07:00 Pavel Svimba FI Gyvai
09:00 Anjuna Beat RU Gyvai
11:00
Šeštadienis
19:00 Trantic
20:00 Zooch UK
22:00 Sunflower
22:30 Gido
01:00 Dj Lucas
03:00 Samadhi RU Gyvai
04:30 Phobos IT
06:30 GayaTree RU
08:30 Ney
10:00 Happy end compilation by Tundra residents
12:00 ...

LucasHeadliner

TIP Records UK

Lucas yra vienas žinomiausių atlikėjų pasaulyje, kuris reprezentuoja Raja Ram įrašų kampaniją „TIP records“. Jo albumai „God Save The Machine“, „Tales Of Heads“ susilaukė didelio populiarumo, o naujausias albumas “Avantgarden” yra tikra BOMBA. Šiandien Lucas yra klubų ir festivalių favoritas, turintis subtilų skonį ir kuriantis unikalų UK psichodelinį skambesį. Su juo mielai bendradarbiauja tokie žymūs atlikėjai kaip Eat Static, Hallucinogen, Avalon, Tristan, Dickster, Sonic Species, Laughing Buddha ir kt. Pernai įkaitinęs trance muziką dievinančius klausytojus OZORA festivalyje, šiemet TUNDROJE žada psy trance šokių erdvės žemės drebėjimą!

Martian ArtsHeadlinerGyvai

TIP Records GR

Nectarios Meidanis yra profesionalus audio technologijų indžinierius a f i c i o n a d o , kuris tiesiog dievina kurti psichodelinę muziką pasitelkdamas sintezatorius. Jo projektas Martian arts yra gerai žinomas iš įvairių projektų bei garsių įrašų kampanijų, tokių kaip „TIP Records“, „Goa Productions“, „Zero1“, „Nano Records“, „Blue Hour Sounds“.

Blisargon DemogorgonHeadlinerGyvai

Bhooteshwara Records MK

Blisargon Demogorgon pasivadinęs Valentino Trenchev iš Makedonijos kuria išskirtinę psichodelinę muziką, kuri yra kupina gūdžių nakties garsų, twisted ritmų bei pasižymi galinga energija. Jo pasirodymų metu šokių aikštelės dalyviai šoka vienu ritmu.

Pavel SvimbaHeadlinerGyvai

Trance Bum Productions FI

Pavel Svimba iš Helsinkio žada pasidalinti magiškuoju „Bimblio kibirėliu“, kurio viduje eklektiški funky trance, booty shaking, jazzy muzikos stiliai išsiskiria begaliniu pozityvu ir gera nuotaika.

BraindropHeadlinerGyvaiDj

Omveda Records / Occulta Records IN

Braindrop – tai universalaus trance muzikos prodiuserio Sumith Suresh projektas, kuriam priklauso „Occulta Records Group“, po vienu stogu talpinanti tris įrašų kampanijas („Occulta“, „Omveda“, „Occultech“), leidžiančias pažangiausią ir naujausią psichodelinę muziką. Iš spalvotosios Indijos atkeliausiantis Braindrop su savimi atsiveš futuristines melodijas, kuriose atrasite tradicinio psy muzikos skambesio bei energingos mistikos.

SamadhiHeadlinerGyvai

Vertigo Records RU

Samadhi yra psy trance muzikos pionierius iš St. Peterburgo, kuris kartu su draugais įkūrė renginių reklamos kampaniją „Shanti Sound System“ bei yra pirmos radijo laidos apie psichodelinę muziką, pavadinimu „Shambala“, įkūrėjas. Muzikos pasaulyje gerai žinomas dėl kelius dešimtmečius siekiančios muzikinės patirties. Jo albumai leidžiami legendinėse Rusijos įrašų kampanijose, tokiose kaip „De Ja Vu“, „Vertigo Records“. Samadhi tiesiog garantuoja kokybišką ‪‎psy trance‬ muziką!

GotalienHeadlinerGyvai

Kamino Records IT

Psichodelikos kraštutinumų meistro Alberto Zatta (IT) 2009 m. pradėtas projektas Gotalien tapo žinomas dėl savo mozaikiško kiberdelinio stiliaus. Per 5 metus išleidęs kelis darkpsy įrašus, dabar Gotalien siekia išversti savo idėjas į multidimensinius garsus, praplėsti bpm suvokimo ribas ir kurti neištyrinėtą muzikinę patirtį.

XuraniumHeadlinerGyvai

Purple Hexagon Records FR

MetahumanAtšauktas

DE

DaheenGyvai

Regen Records AU

Daheen muzika vingri, kupina mus supančios “gyvybės simfonijos” motyvų. Daheen patinka atrodyti teatrališkai, todėl savo Dj pasirodymuose mėgsta užsidėti įvairias charakteringas kaukes ir kostiumus, atitinkančius jo nuotaiką ir grojamą tematiką. Nekantraujame išvysti, kokią kaukę pasirinks šiemet grodamas TUNDROJE!

DoHmGyvai

Forest Freaks / Banyan Records LT

Domas, pasivadinęs Dohm, pradėjo groti 2006 m., kada viename festivalyje patyrė psichodelinės muzikos galią. Dohm muzika yra įkvėpta unikalios lietuviškos gamtos, tai tarytum kelionė per tankų, mistinį, užburtą mišką.

Re-HorakhtyGyvai

Forest Freaks LT

Re-Horakhty muzika pasižymi gaivinančia meilės ir šviesos pliūpsnių energija, nukelianti į ryto ar vakaro žaros atmosferą miške, kada visa gyvybė turi didžiausią energijos potencialą.

AranyoGyvai

Omveda Records / Advanced Frequencies LT

ZiogGyvai

LT

Į genialumo trisdešimtmetį įkopęs lietuvis Aleksas aka Ziog neskirsto Žemės tik į spalvotas valstybes, nes pasaulio sąrangą supranta kosminiu lygiu. Anot Ziog, žmogaus dvasia yra jo Dievo dalelė, o visos žmonių dvasios yra vienas Dievas. Dievas kalba per muziką. Psy-trance vibracijų dažniai padeda geriausiai Jį išgirsti, tai tarytum feniksas, skriejantis didžiuliu greičiu į kosminę erdvę, išliniuotą Paukščių Tako punktyrais, sukarpytais į spalvotas freskų vizijas. Baigęs vaizdo ir garso inžinerijos studijas Anglijoje, Vestminsterio kolegijoje, Aleksas gavo slaptą raktelį, padedantį atrakinti kiekvieno klausytojo sąmonės kerteles, tad nuo 2003 m. jis tuo sėkmingai ir užsiima

Cto gramGyvai

Tantra music / Forest Freaqs UK

TerrapsyGyvai

Moz7art LT/IT

Anjuna BeatGyvai

RU

GidoDj

Blue Hour Sounds LT

Gido – tai lietuvio Adomo Juozapavičiaus asmeninis projektas. Adomas savo miksuotus kūrinius grojo daugelyje šalių, kol jo dėmesį patraukė muzikos prodiuserio duona, tad 2006 metais Olandijoje su draugu įkūrė projektą Gaiana, kuris vis auga ir intensyviai kuria muziką. Tuo pačiu metu įgavęs daugiau kūrybinės patirties, Adomas sukūrė projektą Gido, kuriame atsiskleidė meilė šiek tiek kitokiam muzikos stiliui. Gilus skambesys su pogrindžio muzikos prislietimais, hipnotizuojančios perkusijos su aiškia struktūra ir tyras psichodelinis ritmas – tokią muzikinę kelionę žada Gido pasirodymas.

PhobosDj

Looney Moon Records IT

GayaTreeDj

Blue Hour Sounds RU

Uralo kalnuose, Sibire, gimęs atlikėjas GayaTree vystyti psichodelinę muziką pradėjo nuo 2003 m., kai persikėlė gyventi į Londoną. Nemažai patirties sukaupęs kelionėse po įvairius festivalius ir vakarėlius Indijoje, Tailande, Indonezijoje, Maskvoje <..>, TUNDRA festivalyje žada užkurti tikrą twisted progressive pirtį

TranticDj

Tranceformers LT

ZoochDj

Arkona Creation UK

ShatkiDj

Arkona Creation EE

SunflowerDj

Temple of Magic LT

Daug keliaujantis, šiuo metu Londone gyvenantis „saulės gėle“ arba saulėgrąža pasivadinęs Simonas retkarčiais nušviečia Lietuvos muzikinę padangę „Temple of Magic“ kūrybinėje erdvėje išmoktais triukais. Lietingais 2007 „Tundros“ metais debiutavęs Sunflower geometrine progresija padidino savo klausytojų skaičių, kai suskambus pirmosioms muzikinėms natoms išjudino debesų klodus ir privertė išlįsti saulę. „Visos smuiko stygos turi skambėti kvintos intervalu, o trance muzika – išnešti toli toli...“, – teigia kokybę mėgstantis vaikinas.

MfungDj

Swamp Tales / Visionary Shamanics LT

Mfung (Vytas V.) – DJ'jus iš Lietuvos, pradėjęs groti 2007 metais. Laikui bėgant, lavindamas muzikinį skonį, vaikinas atsirinko sau artimiausią postžanrą – apsistojo ties dark psychedelic.

AtmanDj

Swamp Tales LT

Laurynas B. aka Atman nuo 2006 metų groja įvairiuose renginiuose bei festivaliuose ne tik Lietuvoje. 2007 m. prisijungė prie Swamp Tales promo grupės. Nuo pat pradžių muzikoje traukė griežtesni ritmai, gilesnės melodijos, todėl nieko nuostabaus, kad mėgstamiausiu stiliumi tapo dark psytrance.

Be LietausDj

Gaia Family LT

Sąmonės kelionėmis į erdvės ir laiko matmenų neribojamus pasaulius besidomintis lietuvis Audrius aka Be Lietaus yra vieno iš pirmųjų psy trance muzikos festivalių „Telekinesis“ organizatorius, anksčiau žinomas kaip „NoBrain“ bei „NoRain“ atlikėjas. 2002 metais pradėjęs nešti siautulingą teleportuojantį užkratą, jis iki šiol aktyviai skverbiasi į renginiuose dalyvaujančių klausytojų neuronus. Išbraidęs dark psy, progressive, fullon muzikos versmes, apsistojo ties gilia, nakties paslapties apgaubta psichodelika su hitech stiliumi nušviečiančiais blyksniais. Šiuo metu su draugais subūręs „Gaia family“, Audrius rengia psichodelinės muzikos ir dvasios gelmių patyrimo šventę GAIA. Be Lietaus garantuoja sąmonės skrydį į neištirtą pasaulį!

ISDj

Swamp Tales LT

Spectral CosmosDj

LT

NeyDj

Tranceformers LT

Temple CreationsDeco

LT

Psychedelic Landscape CowboysDeco

LT

Silly CatVj

PZS LT