Techno scena

Ketvirtadienis
22:00 Atidarymas / Opening
23:00 X-Ray
00:00 Proton DE
01:00 Perc UK
03:00 Techstylism Dark Hour
04:00 Mark Anthon
06:00 → BAR STAGE
Penktadienis
22:00 Axelle
23:00 Guy Andrews UK Gyvai
00:00 Tin Man US
01:00 JoeFarr UK
03:00 Daimon
04:00 Evilspot
05:00 Thing
06:00 → BAR STAGE
Šeštadienis
22:00 Krankiss RU
23:00 Bionoid RU Gyvai
00:00 Mantas T.
01:00 Tin Man US Gyvai
02:00 Pagalve
03:00 Cyber
04:00 Anna Hanna RU
05:00 Loranas Vaitkus
06:00 → BAR STAGE

PercHeadliner

Perc Trax / Kompakt / Ovum / Stroboscopic Artefacts / Drumcode / CLR UK

Šiuo metu Londone įsikūręs Perc, dar žinomas Ali Wells vardu – vienas žymiausių techno muzikos prodiuserių, pasirodantis visame pasaulyje ir vadovaujantis savo leidybos ženklui „Perc Tax“. Be to jis – ir vienas garsiausių tokių leidybos ženklų kaip CLR, „Kompakt“, „Drumcode“, „Stroboscopic Artefacts“ ir „Ovum“ atstovas. Garsus savo gebėjimu meistriškai manipuliuoti naujais techno garsais bei ilgamete elektroninės muzikos patirtimi, Perc juos sujungia į naują visumą, padovanodamas muzikos mylėtojams unikalų skambesį, kuriam precedentą rasti būtų sudėtinga. Didžėjaus amplua Perc yra pasirodęs tokiuose klubuose kaip Berlyno „Berghain“ ir „Tresor“, Londono „Fabric“, „Cocoliche“ Buenos Airėse, „Space“ Ibisoje, „Unit“ Tokijuje ir daugybėje kitų.

JoeFarrHeadliner

Leisure System / Bloc / Turbo UK

Kolaboracija su J.Tijn, naujausi kūriniai, išleisti tokiose įrašų kampanijose kaip „Bloc“, „Leisure System“ bei „Turbo“, JoeFarr užtikrino gerą reputaciją visame pasaulyje. Pasisėmęs ankstyvojo techno / rave skambesio, talentingas, idėjų nestokojantis, toli į perspektyvas žvelgiantis atlikėjas garantuotai „užbombins“ paskutinį TUNDRA festivalį!

Tin ManHeadlinerGyvaiDj

Absurd / Acid Test / Killekill US/AT

Daugiau nei dešimtmetį grojantis Tin Man (Johannes Auvinen) yra vienas iš unikalius skambesius kuriančių atlikėjų techno muzikos pasaulyje. Pasitelkdamas tokius sintezatorius kaip „Roland 303“, įkvėptas acid house bei ambient muzikinių žanrų, Tin Man klausytojus įtraukia į svajingą muzikinę kelionę, grįstą kiek melancholiško, tačiau gilaus techno ritmo. „Absurd“ įrašų kampanijoje, kurioje yra tokie garsūs veikėjai kaip Donato Dozzy, Recondite, Pepe Bradock, Tin Man yra išleidęs ne vieną albumą. Paskutinėje TUNDROJE bus galimybė išgirsti net du atlikėjo pasirodymus: live ir Dj set!

Guy AndrewsHeadlinerGyvaiNauja

Houndstooth / Hotflush / Hemlock UK

BionoidHeadlinerGyvai

RU

Analoginio ‪‎Bionoid‬ gyvas ‪‎acid techno‬ išskirtinei TUNDRA festivalio techno muzikos gerbėjų „degustacijai“!

KrankissDj

Artofmusic RU

Šaižių, kreivų, keistų, įžūlių ir tuo pačiu entuziastigų garsų kūrėjas muzikinę karjerą pradėjo 2000-aisiais, startavę su projektu "Afromusic", į kurį sudėjo visas savo pasiutusias originalias idėjas. Leidybinės kompanijos tikslas – kurti ir skleisti nestandartinę elektroninę muziką, kupiną įvairiapusiškiausių emocijų, išsiliejančią breakcore, brighton techno, electro garsų srautu. Pusiau rimtai, pusiau juokais KRANKISS klausytojams atiduoda visą savo muzikinę energiją, ant scenos manipuliuodamas išprotėjusiu skambesio uraganu.

ProtonDj

Tontest / La Dura / HTE DE

Už pulto stovintis jau gerus dešimtmečius, Proton yra tikras seno, gero europietiško underground‘inio techno virtuozas. Proton žada nepagailėti nei vieno naktinėti išslinkusio TUNDROS miško žvėrelio.

Mantas T.Dj

Partyzanai LT

DaimonDj

Techstylism / EA LT

„Pirmoje vietoje man yra pati muzika, o žanro pavadinimas yra tik sutartinis kodas, palengvinantis žmonių bendravimą“, – sako DAIMON – vienas labiausiai Lietuvos elektroninės muzikos scenai atsidavusių atlikėjų bei jau tryliktus metus organizuojamo TUNDRA festivalio krikštatėvis. Kaip visada – išbaigtas techninis atlikimas, puikiai pasirinkti garsai ir publikai dalijama neaprėpiama meilė muzikai, klausytojui ir festivaliui.

PagalveDj

Techstylism / Shaded Music / EA LT

Kai kalba eina apie techno muziką Lietuvoje, neįmanoma nepaminėti šio mohikano vardo, kuris dažnam reiveriui yra tarsi epitetas techno skambesiui. PAGALVĖ – po šiltu ir mikštu pseudonimu slepiasi kieto, tikrų tikriausio europinio techno kūrėjas ir vienas talentingiausių bei su publika ypač šiltai bendraujančių DJ, gebančių šokių aikštelėje sukelti urganą. Tvirtas, išieškotas, atidirbtas ir kruopščiai atrinktas kūrinių sąrašas, tobulai įvaldyta jau daugiau nei penkiolika metų praktikuojama grojimo technika, besąlygiška meilė ir atsidavimas techno muzikai, nepriekaištingam garsui ir, aišku, nepailstantiems šokėjams – priežastys, dėl kurių visi technačiai puikiai žino, kas laukia už pulto stojus PAGALVEI. Aišku, kaip dieną, kad ir šiemet TUNDROJE šio techno meistro pasirodymas ir vėl taps vienu pasiučiausių ir ryškiausių festivalio momentų.

Anna HannaDj

Resolute RU/LT

Viena žaviausių Lietuvos elektroninės muzikos damų ANNA HANNA ir vėl šokdins TUNDROS naktinėtojus. 2007-aisiais pradėjusi savo muzikinę veiklą, Vilniuje ne per seniausiai įsikūrusi maskvietė moka puikiai pasinaudoti intuicija, parinkdama taikliausius kūrinius nakties gerbėjų audroms kelti.

X-RayDj

AMMO / Rotten Shit LT

Sceninį pseudonimą šis Dj pasirinko labai taikliai, nes jo grojama muzika – visai kaip rentgeno spinduliai – kerta negailestingai, kiaurai persismelkdama per šaižaus skambesio ištroškusių reiverių kūnus ir sielas. Kietas, rimtas industrinis hardcore skambesys baugins, stebins, džiugins ir baus tada, kai TUNDROJE labiausiai reikės tvirtos rankos, kuri sugaudys, ataus kailius ir į guolį palydės paskutiniuosius nelabuosius.

EvilspotDj

Datablender LT

Kaip TUNDRA neįsivaizduojama be techno muzikos, taip šioje scenoje jau esame įpratę matyti ir girdėti hardtechno ir hardcore asus EVILSPOT. Daugiau nei prieš penkiolika metų įkvėptas Chris Liebing skambesio, debiutavęs legendiniame VAULT klube, DJ Android 2008 m. pradėjo groti drauge su DJ Anber, su kuria nuo to laiko yra neišskiriami. EVILSPOT daug dėmesio skiria kūrybai, o savo grojama muzika be gailesčio „rauna stogus“ stipriosios elektronikos mylėtojams.

Loranas VaitkusDjNauja

Hooked On LT

CyberDj

RE:5PECT LT

CYBER meilė elektroninei muzikai užgimė dar paauglystėje, o persikėlęs į Vilnių vaikinas pradėjo groti hard techno ir schranz vakarėliuose, kur atsivėrė galimybė savo aistra sunkiajai muzikai dalintis su kitais ir tą jis sėkmingai daro iki šiol.

Techstylism Dark HourDjSound systemNauja

Techstylism LT

Industrinės spalvos

ThingDjNauja

Naktiniai Paukščiai, +++ LT

AxelleDjNauja

LT

Mark AnthonDjNauja

LT

Oro PagalvėsVj

LT

VyzdžiaiVj

LT

AstahVj

BY

Art RayDeco

Elektro Frontas LT