Bass scena

Penktadienis
22:00 Recin ft. Okone
23:00 Erelio Akis aka Daimon
00:00 St
01:00 Bong-Ra NL Gyvai
03:00 Baltic Champions (Doctah Jahngle b2b Grasshoper)
04:30 Dubstep Meditations
06:00 → BAR STAGE
Šeštadienis
22:00 Mavi LV
23:00 Unmute UK
00:00 X3no LV
01:00 Mirror Network LV Gyvai
02:00 Devine LV
03:00 Intakx
04:00 Onis
05:00 Destas
06:00 → BAR STAGE

Bong-RAHeadlinerGyvai

AD NOISEAM / DEATH$UCKER / PLANET MU / PRSPCT NL

Nyderlandų breakcore korifėjaus Jason Kohnen, geriau žinomo kaip Bong-Ra, muzikanto karjera prasidėjo dar 1996 m., kai užmaršty palikęs grupę Celestial Season ir doom metal sceną vyrukas stačia galva nėrė į klaidžias, bet tuo pačiu nepaprastai turtingas jungle muzikos džiungles. Sunku įsivaizduoti, kas dedasi šio kūrėjo galvoje, bet dabar po visų savo muzikinių klajonių Bong-Ra groja unikalią muziką, kuri gimsta supynus, regis, visiškai nesuderinamus reagge, metal, jazz, gabba ir rave elementus. Breakcore scenoje šis vyrukas – tikras autoritetas pasauliniu mastu. Jis – pirmas Nyderandų kilmės muzikantas, išleidęs dnb albumą, jis turi savo įrašų kompaniją „Clash Records“ ir jos atšaką „Kriss Records“, globojančias būrį breakcore, metal, hardcore, jungle muzikos atstovų. Jis ir nepaprastai produktyvus kūrėjas, nuo karjeros pradžios reiveriams padovanojęs šūsnį vienas už kitą trankesnių kūrinių. Laukiame nepakartojamo dredų šokio ir velniškai išprotėjusių muzikinių vibracijų.

Mirror NetworkHeadlinerGyvai

Mirror Network LV

Audiovizualinis projektas Mirror Network – tai elektroninės muzikos kvartetas. Dabar šie vyrukai daugiausia koncentruojasi į DnB stilių, kuris nustumia visą kitą į kasdienybės rutinos pakraščius. Sėkmė lydi jų darbus neatsitiktinai – patirties jie sėmėsi daugiau nei dešimtmetį dirbdami įvairiuose muzikiniuose projektuose ambient, techno ir bass scenose Baltijos valstybėse. Taip palaipsniui jie išmoko efektyviai siekti bendrų tikslų muzikoje, kultūroje ir mene bei sukaupė išskirtinių patyrimų muzikos kolekciją. Bet kaip jie patys sako: „Niekada negali žinoti, koks kitas mūsų tikslas bus ir kada jo tikėtis, nes toks yra mūsų kelias į sėkmę.“ Per pastaruosius metus jie jau spėjo užmegzti daugybę perspektyvių partnerysčių su bendraminčiais iš Latvijos, Estijos, Lietuvos, Rusijos, Vokietijos, Anglijos ir kitur. Akivaizdu, tik viena – jie pamišę dėl kokybiško garso ir įdomių garso eksperimentų. Ir jie dar tik pradeda, o tundriečių oras jau prisipildęs laukimo ir jaudulio!

UnmuteDj

Viberations Rec. UK

UNMUTE nuo 90-ųjų vidurio skleidžia Latvijoje ir Londone savo kuriamus ir prodiusuojamus lengvai neapibrėžiamus, tiek šaižius, tiek lėto ritmo psichodelinius, dub, ambient, DnB garsus. Aktyvumas Baltijos scenose, Hip-Hop kultūros judėjime, nuolatinis mokymasis prie DJ pulto, trumpą laiką veikusi nelegali FM radijo stotis ugdo šį muzikos meistrą ir jo ivairių stilių garsų karuselėje skamba vis daugiau harmonijos. Pagrindinis UNMUTE projektas jau kuris laikas išlieka tas pats – įrašų studija „Viberations Rec.“. Kartais po skirtingais slapyvardžiais pasirodo ir jo paties kūrybos. Dabar atlikėjas kartu su bendražygiais yra užsiėmęs studijos Rygoje veikla, toliau prodiusuoja savo nuosavoje studijoje Londone, ieško būdų skleisti naujoms muzikinėms idėjoms. Naujiausias atlikėjo muzikines vizijas išgirsite jau netrukus TUNDROJE.

DevineDj

Testone / Mirror Network LV

Jokių ribų! Tik ilgas ieškojimų kelias, kurio muzikiniai atradimai praplečia mums žinomas pasaulio ribas ir sąmonę. Tai viso gyvenimo eksperimentas, kuris sutelpa į dabartinę Devine muziką. Nuo mažų dienų kilusi aistra muzikai, begalinis garsų pasaulio tyrinėjimas Devine vedė dievišku techno, ambient ir DnB keliu. 2003 m. su draugais iš Testone pradėjo rinkti DnB įrašus, kuriuos grojo vakarėliuose kartu su garsiais pasaulio ir vietiniais artistais bei didžėjais. Vėliau išsivystė savos kūrybos darbai, su užsidegimu vyksta ir evoliucionuoja gyvi pasirodymai. Dabar, po ilgų ieškojimo metų, Devine visą, ką atrado, realizuoja savo (daugiausia techno ir ambient stiliaus) projektuose bei kartu su kitais nariais kuria audiovizualinį DnB eksperimentą, pavadinimu Mirror Network.

MaviDj

Mirror Network LV

DnB stiliaus kosminė odisėja su labai skirtinga emocine parabole ir intensyvumu – taip būtų galima apibūdinti Mirror Network nario MAVI muziką. Unikalių patirčių ieškotojams, ji suteiks sparnus. Su jais galėsite kilti ir pasiekti meditacijos atmosferą arba nerti į ramią pastelinių spalvų DnB bangų muziką. Tiesa, tai bus tik pradžia. Po ramios įžangos MAVI įgaus pagreitį ir nustebins stipresniais tvirtais garsais, kai pasigirs savaip autentiškai remiksuoti sunkesnio dažnio hitai. Kas sakė, kad muzikos kosmosas aukštai?

X3noDj

Testone / Exospin / Mirror Network LV

X3NO yra ateities muzikos kūrėjas iš Rygos. Jis meistriškai pasinaudodamas chill, ambient, DnB bei minimal techno stiliais savo muzikoje susintetina futurizmą ir skirtingų emocijų susidūrimą. Taip gimsta šlovingos vibracijos. Šis kūrėjas produktyvumu nesiskundžia: jis taip pat yra ilgametis Latvijos DnB scenos veteranas, DJ, prodiuseris, gyvų pasirodymų atlikėjas, DnB kolektyvų Mirror Network, Testone, Exospin narys. Bendradarbiaujant su kitais atlikėjais jam pavyko sudominti „Salvage Digital“, „TILT“, „Spanda Records“, kurios išleido jo įrašus. Kiekvienas šio įvairialypio muzikos virtuozo pasirodymas yra sunkiai paaiškinamas eksperimentas, kuris leis suabejoti realybe ir sapnuoti atmerktomis akimis. Jeigu dar neteko girdėti psichodelinio bass – tai TUNDRA suteiks Jums šią išskirtinę patirtį.

Doctah Jahngle b2b Grasshopper

Baltic Champions LT

DOCTAH JAHNGLE – vienas pirmųjų jungle skleidėjų Lietuvoje, kurį, ko gero, būtų galima pavadinti Lietuvos jungle tėvu. Šio muzikanto pavadinimas keitėsi ne kartą, tačiau jo meilė ir atsidavimas jungle muzikai – nepajudinami. Daugybė skirtingų jungle garsų interpretacijų visiems trokštantiems išsinerti iš savo laukinio kailio – jau greitai paskutinėje TUNDROJE. Bus stipru iki beprotybės! GRASSHOPPER įkvėpimo ieško plačiame įvairių stilių ir žanrų spektre. Jau nuo 16-os metų jis pradėjo progressive house ir hard electro Dj ir prodiuserio karjerą mažuose privačiuose vakarėliuose. Po keturių metų atrado breakbeat ir visai netrukus DnB muzikos pasaulius! Tad nieko keista, kad daugiausia prasmės jam suteikia persipynę laužyti ritmai, kuriantys unikalias bass patirtis. Tik neįsipatoginkite per daug! Gerai žinomų Lietuvos muzikos padangėje atlikėjų duetas žada puikų pasirodymą!

ST

AMMO LT

DJ karjerą pradėjęs 2003 m., ST ilgainiui tapo VAULT klubo rezidentu. Vėliau sekė sunkiosios muzikos gerbėjus džiuginusių renginių „Blitzkrieg“ bei „Raketos“ organizacija, pasirodymai daugybėje elektroninės muzikos renginių. Siekdamas skatinti alternatyviosios elektroninės muzikos propagavimą Lietuvoje, prieš keletą metų ST drauge su bendraminčiais, įkūrė promo komandą bei internetinį portalą AMMO.LT.

Intakx

Eternia Music LT

D‘n‘b gerbėjams puikiai pažįstamas Gytis Dubauskas – Intakx šia muzika susidomėjo prieš gerą dešimtį metų. Netrukus drum & bass garsais jis pradėjo dalintis su geriausių Lietuvos klubų bei festivalių lankytojais, pasirodydamas drauge su tokiais asais kaip Fabio, Loxy, Doc Scott ir daugybe kitų bei pats organizuodamas renginius ir į Lietuvą kviesdamas ryškiausias elektroninės muzikos pažibas. Nuo 2009-ųjų Intakx daugiausia dėmesio skiria savo leidybinei kompanijai „Eternia Music“. Džiaugiamės galėdami pranešti, kad ir šiemet TUNDRA neapsiseis be nepriekaištingo Intakx pasirodymo.

Recin ft. OkoneDjNauja

Anamorphic vision, Jungletrain.net LT

Dubstep Meditations

LT

Dubstep Meditations pasivadinęs Andrius plokšteles kolekcionuoja nuo 1997 m. Ilgą laiką grojęs kaulus laužantį ir neuronus tirpdantį drum 'n bass, 2006 m. susidomėjo dubstep stiliumi. Pastaruosius 3 metus aktyviai prisideda prie reiškinio, kad steppers ir dubstep muzika skamba šokių aikštelėse, radijo eteryje, o įdomūs ir nemokami kūriniai pasiekia jūsų socialinį tinklapį. Nebijantis eksperimentuoti ir įvairius ritmus miksuojantis 15-osios Tundros gyventojus skraidins su gilia, meditacine dubstep programa.

Onis

Souled Sessions LT

Lietuvaičio Onis muzika – house, techno, d‘n‘b ir beats sintezė, džiuginsianti festivalininkus.

DestasDjNauja

LT

Jau aštuntus metus scenoje skaičiuojantis Destas sustoti neketina, planuoja ir toliau aktyviai dalyvauti scenos gyvenime, bei ieškot naujų skambesių. Šiuo metu vaikinas neatsiriboja vien drum‘n‘bass, jo muzikinėje kolekcijoje galima atrasti tiek lengvo „dnb“, tiek žandikaulius sutraukiančių techno gabalų. Per savo karjerą Destas dalinosi scena su tokiai grandais, kaip Panacea, Counterstrike, Eye-D, Bong Ra, Forbidden Society, Limewax, Beardyman, Dj Hidden, Zombie bei jau minėtais Donny, Switch Technique, Proket, Allied, Numek, Tomash Gee, bei lengvesnio skambėsio atstovais Robert Manos ir Eveson.

Erelio Akis aka Daimon

Techstylism / EA LT

„Pirmoje vietoje man yra pati muzika, o žanro pavadinimas yra tik sutartinis kodas, palengvinantis žmonių bendravimą“, – sako Daimon – vienas labiausiai Lietuvos elektroninės muzikos scenai atsidavusių atlikėjų bei vienas iš TUNDRA festivalio krikštatėvių. Kaip visada – išbaigtas techninis atlikimas, puikiai pasirinkti garsai ir publikai dalijama neaprėpiama meilė muzikai, klausytojui ir festivaliui.

2V3Vj

LT

Art RayDeco

Elektro Frontas LT