Harmonijos ir gydymo erdvė

Gyduolis – Šamanas iš Indijos Suraj ThapaMasažaikonsultacijos

Suraj Thapa IN

Šamanas Suraj Thapa gimė ir užaugo Indijoje, Rishikesh'e kalnuose kartu su senoliais išminčiais. Suraj tėvai išmanė gydymo vaistažolėmis meną ir šio meno paslaptis perdavė savo sūnui. Siekdamas išplėsti žinių ir praktinio pritaikymo akiratį, Suraj mokėsi iš patyrusių ajurvedos gydytojų – praktikų, studijavo Europos kolegijoje ( Ajurvedos mokslo institute Prakash ). Suraj daugiau kaip 12 metų atlieka ajurvedinius masažus, konsultuoja ir gydo remdamasis Ajurvedos žiniomis.

PRIIMTI, ATSIRIŠTI IR PALEISTIpokalbis

Aušra Tamokaitytė ir Suraj Thapa IN/LT

Kiekvienam žmogui Dievas davė stebuklingą dovaną gyventi. Gyventi laimingai su besalygine meile reiškia priimti ir paleisti visa tai, kas mus supa, liečia, džiugina ar net liūdina. Paleisti ir priimti gali tik bebaimis žmogus... Maloniai kviečiame visus į šį pokabį.

Šamaniška apsivalymo ceremonija pirtyjepraktika

Gerbiu Mišką LT

Čia galėsite sudalyvauti „Pirmo garo“ apeigose, išsivalyti „dūšią“, padėkoti keturioms gamtos stichijoms – vandeniui, žemei, orui ir ugniai. Sužinosite kokia yra Gamtos duotybių galia: vantos, jų energetika ir įvairovė, kaip jos veikia.

Moters vidinės galios jogaDirbtuvės

Šiais demokratijos ir lyčių lygybės laikais, daugelis moterų prarado savo tikrą moterišką galią. Jos tapo vis labiau vyriškos, nepriklausomos ir kietos. To pasekoje, pas šiuolaikinę moterį vis daugiau atsirandą psichologinių ir sveikatos problemų. Labai svarbu grįžti prie „ištakų“, atkurti tikrąją vidinę moters galią ir sugebėti ją panaudoti kasdieniniame gyvenime – būti tikrąja moterimi šiuolaikiniame pasaulyje.

Savęs pažinimo paskaita / diskusijapaskaita

Marius Šumanas LT

Pinigai, draugai, šeima, karjera. Lekiam, skubam, bėgam, vejamės tą vėją ir akimirką, kai bus ramu ir viskas bus padaryta, liks tik kojas ištiesti ir mėgautis. Deja, niekada to nebus! Gyvenimas pastoviai keičiasi, vis kelia naujus iššūkius, viskas yra laikina. Sugebėk atrasti save, valdyti save, sukurti savąją, išskirtinę ir nepaprastą asmenybę. Pokalbio metu sieksime išsiaiškinti:

  • Kas yra Žmogus? Žmogaus biologija, smegenų anatomija.
  • Kas yra sociumas? Kaip jis veikia žmogaus gyvenimą ir tikslus.
  • Kas yra meditacija? Jos santykis tarp fizinio ir dvasinio pasaulio.
  • Savojo tikslo radimas ir kasdienė motyvacija.

Kakavos ceremonija prie ugniesceremonija

Emilja ir Dorota LT

Dorota ir Emilija susibūrė į komandą ir organizuoja kakavos ceremoniją, kurios metu bus pristatomos ypatingos kakavos savybės, jos poveikis mūsų kūnui ir psichikai. Sužinosime kakavos vartojimo istoriją, kakavos dvasinį bei ritualinį panaudojimą. Susitikimo metu visi kartu gersime kakavą, paruoštą tradiciniu būdu. Kadangi kakava yra nepaprastai geras mediumas, atveriantis širdį bei sužadinantis kūrybiškumą, susitikime prie laužo, bus daug muzikos. Atsineškite viską, kas groja, barška, skamba ir dainuoja.

Ajurvedinis veido masažasDirbtuvės

Ajurvedinis veido masažas yra paremtas senoviniais Ajurvedinės terapijos principais. Ši terapijos forma buvo plačiai praktikuojama Indijoje prieš tūkstančius metų. Ajurvedinis masažas harmonizuoja ir balansuoja kūną, atpalaiduodamas veido raumenis. Šis masažas yra unikalus, kadangi šio masažo metu yra spaudžiami specialūs gyvybiniai taškai, vadinami Marma. Ajurvedinis masažas padeda atpalaiduoti susitraukusius veido raumenis, pašalina streso sukeltus blokus ir giliai atpalaiduoja bei atjauniną veido odą. Masažas yra atliekamas naudojant specialų aliejų.

Ajurvedinio nugaros masažasDirbtuvės

Ajurvedinis nugaros masažas yra laikomas vienu iš labiausiai saugomų Indijos paslapčių. Ajurvedinis nugaros masažas giliai atpalaiduoja centrinę nervų sistemą, geriną savijautą, pakelia raumenų tonusą, pageriną miegą ir prisideda prie bendros organizmo sveikatos. Šis masažas atliekamas nauduojant specialų aliejų.

Akrobatinė Joga. Playshop’as su Ieva Rojuspraktika

Ieva Rojus LT

Ateik su draugu, savo antra puse arba vienas ir per Akrobatinę Jogą susipažink su naujais draugais! Užsiėmimas subalansuotas įvairioms grupėms: tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems jogams.
Akrobatinė Joga apjungia jogos išmintį, akrobatikos bei jogos masažo menus. Tai žaisminga praktika, grįsta žmonių pasitikėjimu vienas kitu. Užsiėmimo metu gilinsimės į akrobatinės jogos pozas, balanso ir jėgos pratimus, terapiautinę jogą ir jogos masažą.

Rytų masažai & SapnijaMasažai

Rytų masažai & Sapnija LT

Rytų masažai & Sapnija pasiųlys atsipalaiduoti ir išmėginti ajurvedinį, tajų, kinų, japonų ir indų masažą. Mūsų speciali naujiena – vaakuminis masažas su taurelėmis. Taipogi galėsite įsigyti smilkalų, sapnų gaudyklių, kaklo ir kojų vėrinių, apyrankių, galvos papuošalų, ,,hippy style" rubelių bei rankinių. Pasidalinsim masažo ir sapnų gaudyklių gamybos paslaptimis.

ReikiMasažai

Giedrė LT

Gyvybinės energijos atstatymas / harmonizavimas – Reiki Tao Te Qi meistrų linija.
2012 m. gavau I ir II pakopos Reiki iniciacijas.
Sesijos metu esu laidininkė, per mano rankas į Tavo kūną teka gyvybinė energija / Prana / Chi / Qi. Užsiėmimo metu tavo protas rimsta, kūnas atsipalaiduoja ir pailsi šiltoje, šviesioje energijoje.